Τρίτη 2 Φεβρουαρίου 2010

ΕΝΑ ΚΑΚΟ 1ο ΗΜΙΧΡΟΝΟ...

...στέρησε από τον ΠΑΣ τη δυνατότητα να διεκδικήσει κάτι καλό στον εκτός έδρας αγώνα με την Σιάτιστα. Η ομάδα μας ατύχησε να βρεθεί πίσω στο σκορ στο 1ο λεπτό με εκτέλεση φάουλ από πλάγια θέση και πριν προλάβουν να συνέλθουν οι παίχτες του ΠΑΣ στο 20ο λεπτό δεχθήκαμε το 2ο τέρμα. Από το σημείο εκείνο και μετά η ομάδα του ΠΑΣ ισορρόπησε το παιχνίδι δημιούργησε κάποιες ευκαιρίες αλλά δεν κατάφερε να πετύχει κάποιο γκολ.
Η ΣΥΝΘΕΣΗ ΤΟΥ ΠΑΣ: ΔΕΛΗΝΑΟΥΜ, ΜΟΥΡΟΥΖΙΔΗΣ, ΤΣΑΠΑΡΗΣ (ΚΑΡΑΚΟΛΗΣ), ΜΑΝΟΣ Γ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ, ΚΗΜΕΣ (ΖΗΚΟΣ), ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ, ΑΣΛΑΝΟΓΛΟΥ (ΛΙΤΑΣ), ΦΩΤΕΙΝΟΣ, ΦΟΥΔΟΥΛΗΣ, ΠΛΑΓΙΑΝΤΣΗΣ
ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΗΣ 17ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ
Εθνικός Βατερού - Μακεδονικός Φούφας 1-1Απόλλων Αμμοχωρίου – Νάουσα (αναβ.)ΑΕ Ποντίων Κατερίνης – Σβορώνος 0-0Αλεξάνδρεια - Γρεβενά Αεράτα 4-1Ένωση Αποστόλου Παύλου - Νίκη Αγκαθιάς 0-0Βατανιακός – Κάστωρ 1-2Μακεδονικός Σιάτιστας - ΠΑΣ Φλώρινα 2-0ΑΕ Ποντίων Βατόλακκου - Εθνικός Κατερίνης 0-3