Κυριακή 18 Ιανουαρίου 2015

1α Φιλικά στο 2015 για την Ακαδημία του ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ...

...που μετά από 1 μήνα αγωνιστικής απραξίας βγήκε από την "κατάψυξη" και ταξίδεψε στη γειτονική Πτολεμαϊδα για αναμετρήσεις με την Ακαδημία του Ατρομήτου. Η ακαδημία του ΠΑΣ αγωνίστηκε με 5 τμήματα και οι παίχτες της προσπάθησαν και κατάφεραν να ανταποκριθούν στις απαιτήσεις των αγώνων. Το Παιδικό τμήμα σε 3 ημίχρονα των 25΄ ήρθε ισόπαλο με σκορ 1-1 με κεφαλιά του Χάρη Αμανατίδη. Το Προπαιδικό τμήμα ήρθε επίσης ισόπαλο με σκορ 1-1 με γκολ του Γροσδάνη μετά από ατομική προσπάθεια. Το τμήμα Τζούνιορ ηττήθηκε με σκορ 4-1 με το μοναδικό τέρμα της ομάδας να μπαίνει με την βοήθεια των γηπεδούχων μετά από ωραία προσπάθεια του Ντούρου από δεξιά. Το τμήμα των ΠροΤζούνιορ ήρθε ισόπαλο με σκορ 11-11 σε αγώνα 3 ημιχρόνων με τον Σολάκη Ζ.6, Τριγωνίδη, Γιουρούκη, Παπαθανασίου και Βοζίνη να πετυχαίνουν τα γκολ και τέλος τα ΒΑΜΒΙΝΙ του ΠΑΣ πήραν τη νίκη με σκορ 4-6 (Δερματίδης Δ.3, Μπαλιάσης Θ.2, Μούκας)

ΟΙ ΣΥΝΘΕΣΕΙΣ ΤΟΥ ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ:
ΠΑΙΔΙΚΟ: ΚΟΥΣΙΑΣ, ΣΑΡΑΚΙΝΗΣ, ΓΩΓΟΣ, ΤΑΣΟΜΗΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΠΑΛΙΑΡΗΣ, ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ, ΚΟΚΑΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Α, ΓΑΖΕΑΣ, ΚΕΒΡΕΚΙΔΗΣ Χ., ΤΖΩΓΚΑΣ, ΤΖΕΚΟΣ. ΣΕΛΕΜΙΔΗΣ. ΛΟΥΓΚΑΣ, ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ. ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ, ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ
ΠροΠΑΙΔΙΚΟ: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Κ., ΜΠΑΛΙΑΣΗΣ Α.,ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Χ., ΚΩΝ/ΝΙΔΗΣ, ΦΩΣΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΕΒΡΕΚΙΔΗΣ Γ., ΚΟΥΒΑΡΑΣ, ΜΟΥΚΑΣ Α., ΔΑΪΚΟΣ. ΠΑΛΙΚΡΟΥΣΗΣ Ι., ΓΡΟΣΔΑΝΗΣ, ΤΣΑΡΛΙΚΗΣ
ΤΖΟΥΝΙΟΡ: ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ, ΤΡΙΓΩΝΙΔΗΣ ΠΑΝ., ΤΡΙΓΩΝΙΔΗΣ Π., ΔΑΛΑΚΗΣ, ΜΑΡΚΟΥΛΗΣ, ΔΕΡΜΑΤΙΔΗΣ Α., ΝΤΟΥΡΟΣ, ΜΕΤΑΞΑΣ, ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Η., ΓΚΙΝΟΥΔΗΣ, ΤΡΑΪΚΟΣ, ΔΟΛΙΔΗΣ, ΠΑΛΙΚΡΟΥΣΗΣ Α., ΓΚΛΑΦΤΣΕ, ΤΕΛΑΛΙΔΗΣ
ΠροΤΖΟΥΝΙΟΡ: ΦΩΣΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΔΕΡΜΑΤΙΔΗΣ Ε., ΓΙΟΥΡΟΥΚΗΣ, ΒΕΡΤΚΑΣ, ΒΟΖΙΝΗΣ, ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Σ., ΤΡΙΓΩΝΙΔΗΣ Ε., ΝΤΩΝΟΣ, ΜΟΥΚΑΣ Ε., ΣΟΛΑΚΗΣ, ΜΟΥΛΑΣ, ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Σ.,
ΒΑΜΒΙΝΙ: ΔΟΥΠΑΤΣΗΣ, ΜΟΥΚΑΣ Ν., ΜΠΑΛΙΑΣΗΣ Θ., ΔΕΡΜΑΤΙΔΗΣ Δ., ΖΑΡΜΑΚΟΥΠΗΣ