Κυριακή 9 Οκτωβρίου 2011

Ισοπαλία και η Β' Ομάδα του ΠΑΣ...

...στον τυπικά εντός έδρας αγώνα με τον Μέγα Αλέξανδρο Αετού με σκορ 1-1. Ο αγώνας είχε πολύ καλό ρυθμό και οι νεαροί παίχτες του ΠΑΣ είχαν τον έλεγχο αυτού κυρίως στο 1ο ημίχρονο. Στο 18ο λεπτό σε ωραίο συνδυασμό των Μήνου, Φερνετίνου και Μανούρη, ο τελευταίος ανατράπηκε και ο διαιτητής έδειξε αμέσως το πέναλτι. Την εκτέλεση του ανέλαβε ο Θωμάς Μανούρης και άνοιξε το σκορ. Στο 2ο μέρος οι τυπικα φιλοξενούμενοι πίεσαν και σε λάθος της άμυνας του ΠΑΣ ισοφάρισαν στο 76ο λεπτό το σκορ σε 1-1. Οι παίχτες του ΠΑΣ βγήκαν πολύ ωραία στην αντεπίθεση σε ορισμένες περιπτώσεις αλλά δεν κατάφεραν να σημειώσουν κάτι αξιόλογο.

Η ΣΥΝΘΕΣΗ ΤΟΥ ΠΑΣ: ΣΤΟΪΚΟΣ, ΑΛΕΜΠΑΚΗΣ, ΜΑΛΕΣΑΝΓΚΟΣ (RAMA), ΚΡΟΥΣΟΡΑΤΗΣ, ΓΙΑΝΓΚΟΥΛΙΔΗΣ, ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ, ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ, ΜΗΝΟΣ, ΦΕΡΕΝΤΙΝΟΣ, ΜΑΝΟΥΡΗΣ, ΜΑΡΚΟΥΛΗΣ (ΔΟΡΗΣ)