Σάββατο 31 Οκτωβρίου 2015

2η Νίκη του Παιδικού του ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ στην ΕΠΣ Κοζάνης

Το παιδικό τμήμα του ΠΑΣ Φλώρινα ζευγάρωσε τις νίκες του για το πρωτάθλημα της ΕΠΣ Κοζάνης που συμμετέχει επικρατώντας της συντοπίτισσας Θύελλας Φιλώτα με σκορ 0-6 στο γήπεδο του Ατρομήτου Πτολεμαϊδας. Οι παίχτες του ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ άνοιξαν το σκορ με τον Μπακάλη και διπλασίασαν τα τέρματά τους με τον Κων/νίδη. Το 0-3 έκανε και πάλι ο Μάριος Μπακάλης με κεφαλιά ενώ ο Μπάμπης Λαζαρίδης με σουτ εν κινήσει έκανε το 0-4 που ήταν και το σκορ του ημιχρόνου. Στην επανάληψη ο Χριστάκης έκανε το 0-5 και το σκορ έκλεισε ο Λιασόπουλος μετά από ατομική προσπάθεια. Ο επόμενος αγώνας του ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ για την  θα είναι εναντίων του Ατρομήτου Πτολεμαϊδας.