Δευτέρα 22 Οκτωβρίου 2012

ΠΕΡΑΣΕ ΜΕ ΔΙΠΛΟ ΑΠΟ ΤΟ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙΚΟ...

τμήμα του ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ με σκορ 0-7 απέναντι σε μία ομάδα που κάνει ένα νέο ξεκίνημα στο παιδικό ποδόσφαιρο. Οι παίχτες του ΠΑΣ προηγήθηκαν σχετικά γρήγορα με 2 γκολ του Δόρη στο 1ο τέταρτο του παιχνιδιού ενώ άλλα δύο γκολ του Κλάψη ανέβασαν το δείκτη του σκορ στο 0-4 για το ημίχρονο. Στην επανάληψη όλοι οι παίχτες του ΠΑΣ γεννημένοι το 1998 αντικαταστάθηκαν αλλά η εικόνα του παιχνιδιού δεν άλλαξε με τον Σελεμίδη να πετυχαίνει και αυτός με την σειρά του 2 γκολ με σουτ έξω από την περιοχή και τον τερματοφύλακα του ΠΑΣ Ηλιόπουλο που αγωνίστηκε για πρώτη φορά μετά τον τραυματισμό του ως επιθετικός να πετυχαίνει το 7ο γκολ της αναμέτρησης.

Η ΣΥΝΘΕΣΗ ΤΟΥ ΠΑΣ: ΠΑΤΙΛΗΣ, ΠΑΛΑΝΤΖΑΣ (ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ), ΡΟΥΦΑΣ (ΤΖΕΚΟΣ), ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ, ΓΚΟΥΛΟΣ, ΔΟΡΗΣ (ΣΕΛΕΜΙΔΗΣ), ΠΑΡΙΣΗΣ (ΛΙΑΣΟΣ), ΜΑΡΤΣΟΥΛΗΣ, ΚΛΑΨΗΣ (ΤΖΕΤΖΗΣ), ΣΤΑΜΠΟΥΛΤΖΗΣ (ΜΑΡΚΩΤΗΣ), ΤΣΩΤΣΟΣ