Σάββατο 24 Μαΐου 2014

Νίκησαν οι ΠΑΙΔΕΣ και οι ΠροΠΑΙΔΕΣ του ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ τις ΕΛΠΙΔΕΣ Φλώρινας...

...και μπήκαν στην τελευταία στροφή των πρωταθλημάτων υποδομής της ΕΠΣ Φλώρινας. Οι Παίδες  του ΠΑΣ Φλώρινα επέστρεψαν στα θετικά αποτελέσματα επικρατώντας με σκορ 1-8 των Ελπίδων με σκόρερς τους Σελεμίδη 3, Γαζέα 3 και Αντωνιάδη2 ενώ από τους γηπεδούχους μείωσε ο Γκατζόπουλος. Οι Πρόπαιδες συνέχισαν την καλή εμφάνιση των μεγάλων επικρατώντας με σκορ 2-5 της ίδιας ομάδας με τους Μαργαρίτη να ανοίγει το σκορ στο 9ο και 12ο λεπτό, τον Μπακάλη να κάνει στο 30΄ το 0-3, στο 34΄  ο Σιδηρόπουλος ανέβασε τον δείκτη του σκορ σε 0-4 ενώ στο 40ο λεπτό ο Κοκαρόπουλος έκανε το 0-5, στην συνέχεια ακολούθησαν 2 γκολ των γηπεδούχων για να κλείσει το σκορ της συνάντησης.
Η ομάδα του ΠΑΙΔΙΚΟΥ έχει δύο αγώνες ακόμη με Μελιτέα τη Δευτέρα στις 12:15 και Ακ. Τσοτάκη ενώ η ομάδα του ΠροΠαιδικού έχει τον τελευταίο της αγώνα τη Δευτέρα στις 11:00 με την ομάδα της Μελίτης.

ΟΙ ΣΥΝΘΕΣΕΙΣ ΤΟΥ ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ:

ΠΑΙΔΙΚΟ: ΚΟΥΣΙΑΣ, ΠΑΤΙΛΗΣ, ΓΚΟΥΛΟΣ, ΠΕΡΣΙΔΗΣ, ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ, ΧΡΥΣΟΧΟΪΔΗΣ, ΛΙΑΣΟΣ, ΣΕΛΕΜΙΔΗΣ, ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ, ΓΑΖΕΑΣ, ΓΙΩΣΗΣ, ΓΩΓΟΣ, ΤΖΕΤΖΗΣ, ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ

ΠροΠΑΙΔΙΚΟ: ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ, ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΩΝ/ΝΙΔΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ, ΤΑΣΟΜΗΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΟΚΑΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ, ΓΡΟΣΔΑΝΗΣ, ΜΠΑΚΑΛΗΣ, ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ, ΔΑΪΚΟΣ, ΠΑΛΙΚΡΟΥΣΗΣ, ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ