Σάββατο 24 Μαΐου 2014

ME 5 ΟΜΑΔΕΣ Ο ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ ΣΥΜΜΕΤΕΙΧΕ ΣΤΟ 5ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ...

...του Παναργειακού από την Καστορια το Σάββατο 17-5-2014. Η αποστολή του ΠΑΣ έφθασε με συνολικά 45 ποδοσφαιριστές και παρόλο τον άστατο καιρό τα παιδιά ευχαριστήθηκαν ποδόσφαιρο αφού αγωνίστηκαν με 3 διαφορετικούς αντιπάλους. Το Παιδικό τμήμα (1999-00) του ΠΑΣ αγωνίστηκε σε ένα ημίχρονο με τον Κρόνο Καστοριάς και ήρθε ισόπαλος 1-1 με κοντινό πλάσε του Αντωνιάδη και επίσης σε ένα ημίχρονο με τον Παναργειακό όπου ήρθε και πάλι ισόπαλος με σκορ 1-1 με κεφαλιά του Αντωνιάδη. Η ομάδα του ΠροΠαιδικού (2001-02) ηττήθηκε στον 1ο αγώνα με σκορ 2-0 από τον Κρόνο Καστοριάς και συνέχισε με νίκη με σκορ 2-0 με το ΜΑυροχώρι (Τασομηνόπουλος, Κοκαρόπουλος) ενώ στο τελευταίο παιχνίδι είχαμε ισοπαλία με το Νταηλάκι με σκορ 0-0. Το τμήμα Junior ηττήθηκε από τον Κρόνο με σκορ 2-4  (Κουβαράς, Ντούρος) στην συνέχεια έχασε με σκορ 2-3 από το Νταηλάκι (Παλικρούσης, Παπαναούμ) και νίκησε με σκορ 5-2 το Μαυροχώρι με τέρματα που σημείωσαν οι Παλικρούσης, Παπαδόπουλος2 και Σαπουνάς2. Το τμήμα των Projunior έχασε 3-7 από τον Κρόνο (Τριγωνίδης, Παπαϊωαννου2) κέρδισε αμέσως μετά με σκορ 8-1 το Μαυροχώρι (Δερματίδης Α.2, Δερματίδης Ε.2, Παπαδόπουλος Α.2, Παπαιωάννου2) και στον τελευταίο αγώνα επικράτησαν με σκορ 3-2 της ομάδας από το Νταηλάκι (Παπαδόπουλος, Παπαϊωαννου). Το τμήμα των ΒΑΜΒΙΝΙ έχασε με σκορ 1-2 από τον Κρόνο (Δερματίδης Δ.), ήρθε ισόπαλο με σκορ 2-2 με το ΝΤαηλάκι (Πισλίνας, Γιουρούκης) και νίκησε το ΜΑυροχώρι 4-0 (Τασομήνης3, Τριγωνίδης)

ΟΙ ΣΥΝΘΕΣΕΙΣ ΤΟΥ ΠΑΣ:
ΠΑΙΔΙΚΟ: ΚΟΥΣΙΑΣ, ΠΑΤΙΛΗΣ, ΤΣΩΤΣΟΣ, ΓΚΟΥΛΟΣ, ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ, ΠΑΛΙΑΡΗΣ, ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ, ΓΑΖΕΑΣ, ΛΟΥΚΑΣ, ΣΕΛΕΜΙΔΗΣ, ΠΕΡΣΙΔΗΣ, ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ, ΛΙΑΣΟΣ

ΠροΠΑΙΔΙΚΟ: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ, ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ, ΚΟΚΑΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΕΒΡΕΚΙΔΗΣ Χ., ΤΑΣΟΜΗΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΥ, ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ

JUNIOR: ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ, ΣΑΠΟΥΝΑΣ, ΚΕΒΡΕΚΙΔΗΣ Γ., ΠΑΛΙΚΡΟΥΣΗΣ, ΠΑΠΑΝΑΟΥΜ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΟΥΒΑΡΑΣ, ΝΤΟΥΡΟΣ

ΠροJUNIOR: ΔΕΡΜΑΤΙΔΗΣ Α., ΔΕΡΜΑΤΙΔΗΣ Ε., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ, ΤΡΙΓΩΝΙΔΗΣ, ΝΤΩΝΟΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.

ΒΑΜΒΙΝΙ: ΠΙΣΛΙΝΑΣ, ΤΑΣΟΜΗΝΗΣ, ΓΙΟΥΡΟΥΚΗΣ, ΚΟΪΔΗΣ, ΔΕΡΜΑΤΙΔΗΣ Δ., ΤΡΙΓΩΝΙΔΗΣ Ε., ΦΩΣΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ