Σάββατο 16 Απριλίου 2011

ΠΡΟΗΓΗΘΗΚΕ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕ Ο ΠΑΣ...

...μέσα στην Καλλινίκη αφού μέσα σε διάστημα δέκα λεπτών δέχθηκε 3 τέρματα και τελικά ηττήθηκε με σκορ 4-1. Οι περισσότεροι παίχτες του ΠΑΣ έπιασαν πολύ καλή απόδοση σχετικά με την κυκλοφορία της μπάλας, αλλά για άλλη μία φορά δυσκολεύτηκαν στο να δημιουργήσουν και να τελειώσουν τελικές προσπάθειες. Ο ΠΑΣ προηγήθηκε με προβολή του Ποντίκη στο 11ο λεπτό μετά από φάουλ του Δημητρίου και δέχθηκε την ισοφάριση στο 28ο λεπτό του αγώνα. Στο 72΄ ο Μητρεβόλης μετά από κόντρες έδωσε το προβάδισμα στους γηπεδούχους που από το σημείο εκείνο και έπειτα είχαν εύκολο έργο σχετικά με τους άπειρους αντιπάλους τους.

Η ΣΥΝΘΕΣΗ ΤΟΥ ΠΑΣ : ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ, ΚΑΡΑΚΟΛΗΣ, ΚΩΤΣΟΥ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, ΣΙΑΜΕΤΗΣ, ΓΛΟΥΦΤΣΗΣ, ΙΝΔΟΣ, ΝΑΝΟΣ (ΡΑΜΑ), ΔΟΡΗΣ (ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ), ΤΟΥΡΙΑΝΗΣ, ΠΟΝΤΙΚΗΣ (ΦΕΡΕΝΤΙΝΟΣ),