Δευτέρα 30 Νοεμβρίου 2015

4-0 οι ΠΑΙΔΕΣ του ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ τον Ηρακλή Πτολεμαϊδας...

...για το παιδικό πρωτάθλημα της ΕΠΣ Κοζάνης. Οι παίδες του ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ αν και τυπικά γηπεδούχοι (ο αγώνας έγινε στις εγκαταστάσεις του Ηρακλή Πτολεμαϊδας) επέστρεψαν στα θετικά αποτελέσματα πετυχαίνοντας τρία γκολ στο 1ο ημίχρονο και ένα γκολ στο 2ο. Ο Λιασόπουλος με διαγώνιο σουτ έκανε το 1-0 στο 14ο λεπτό και ο Τασομηνόπουλος με σέντρα σουτ έκανε το 2-0 τρία λεπτά αργότερα, το 3-0 έκανε με κεφαλιά ο Κοκαρόπουλος μετά από σέντρα του Τασομηνόπουλου ενώ το 4-0 στο 2ο μέρος έκανε ο Λαζαρίδης με ωραίο πλασέ. Σε δύο εβδομάδες ο ΠΑΣ θα αντιμετωπίσει την Αναγέννηση Πτολεμαϊδας.