Κυριακή 25 Νοεμβρίου 2012

ΔΙΠΛΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΑΓΙΟ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ...

...για το ΠΑΙΔΙΚΟ τμήμα του ΠΑΣ στα πλαίσια του Παιδικού Πρωταθλήματος της ΕΠΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ με σκορ 0-2. Οι παίχτες του ΠΑΣ παρουσιάστηκαν ιδιαίτερα δυνατοί και χωρίς να κινδυνεύσουν ιδιαίτερα έχοντας μία πολύ καλή αμυντική λειτουργία δημιούργησαν αρκετές ευκαιρίες στο ημίχρονο με κύριους εκφραστές τους Παρίση, Αφορόζη και Σταμπουλτζή χωρίς να μπορέσουν να ανοίξουν το σκορ. Το γκολ για τον ΠΑΣ ήρθε στο 12ο λεπτό του 2ου ημιχρόνου σε σέντρα σουτ του Τσώτσου από δεξιά. Στο 18ο λεπτό ο Κλάψης με εκτέλεση φάουλ έστειλε την μπάλα στο παράθυρο της αντίπαλης εστίας και διπλασίασε τα τέρματα για τον ΠΑΣ.

Η ΣΥΝΘΕΣΗ ΤΟΥ ΠΑΣ: ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ (ΚΟΥΣΙΑΣ - ΠΑΤΙΛΗΣ), ΡΟΥΦΑΣ (ΣΕΛΕΜΙΔΗΣ), ΠΑΛΑΝΤΖΑΣ (ΠΑΛΙΑΡΗΣ), ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ, ΓΚΟΥΛΟΣ, ΔΟΡΗΣ, ΜΑΡΤΣΟΥΛΗΣ (ΚΛΑΨΗΣ), ΤΣΩΤΣΟΣ, ΑΦΟΡΟΖΗΣ (ΛΙΑΣΟΣ), ΠΑΡΙΣΗΣ, ΣΤΑΜΠΟΥΛΤΖΗΣ (ΤΖΕΤΖΗΣ)