Κυριακή 3 Νοεμβρίου 2013

ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΙΣ ΝΙΚΕΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΣ,...

...μετά από δύο άτυχα αποτελέσματα τις προηγούμενες εβδομάδες, με σκορ 0-4 μέσα στον Αίαντα Αμμοχωρίου. Οι παίχτες του ΠΑΣ δεν έπιασαν υψηλά στάνταρ απόδοσης και δεν κατάφεραν να πετύχουν κάποιο τέρμα στο 1ο ημίχρονο αν και βρέθηκαν ορισμένες φορές σε πολύ καλή θέση με τους Κατή, Τασόπουλο Ε., Λεζάκη και Σεκκουλίδη. Στην επανάληψη στο 50ο λεπτό ο Λεζάκης άνοιξε το σκορ ενώ ο Τασόπουλος Θ. έκανε 5 λεπτά αργότερα το 0-2. Το 0-3 πέτυχε ο Κατής μετά από ωραία προσπάθεια του Τασόπουλου Θ. και το τελικό 0-4 έκανε και πάλι ο Τασόπουλος Θ. μετά από ωραία πάσα του Δόρη. Οι γηπεδούχοι είχαν ωραίες στιγμές με τους Αλεξιάδη, Τσώλη και Μεταξά χωρίς να μπορέσουν να πετύχουν κάποιο τέρμα.

Η ΣΥΝΘΕΣΗ ΤΟΥ ΠΑΣ: ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ, ΡΟΥΦΑΣ, ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ, ΣΕΚΚΟΥΛΙΔΗΣ, ΤΣΙΡΩΝΗΣ, ΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΚΑΤΗΣ (70΄ ΔΟΡΗΣ), ΠΑΛΙΚΡΟΥΣΗΣ, ΛΕΖΑΚΗΣ (53 ΄ΡΑΜΑ), ΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ (60΄ ΜΗΝΟΣ)