Τρίτη 16 Ιουνίου 2015

ΦΙΛΙΚΗ ΗΤΤΑ ΤΩΝ 2007 ΤΟΥ ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ ΑΠΟ ΤΗ TOP GOAL BITOLA

Έναν πολύ δυνατό αγώνα παρακολούθησαν όσοι βρέθηκαν στο μικρό βοηθητικό γήπεδο του ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ τη Δευτέρα 15-6-2015. Η ομάδα του ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ με αθλητές γεννημένους το 2007 έδωσε διεθνή φιλικό αγώνα με την ομάδα TOP GOAL από το γειτονικό Μοναστήρι. Οι παίχτες του ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ αιφνιδιάστηκαν από το δυνατό παιχνίδι των αντιπάλων τους και στο ημίχρονο βρέθηκαν να χάνουν με σκορ 1-9. Στο δεύτερο μέρος πέτυχαν 4 γκολ και μείωσαν σε 5-9 αλλά στο 3ο ημίχρονο της συνάντησης δέχθηκαν άλλα δύο τέρματα με το 5-11 να είναι το τελικό σκορ του αγώνα.

Η ΣΥΝΘΕΣΗ ΤΟΥ ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ: ΦΩΣΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΦΩΣΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΑΡΙΝΟΣ, ΜΑΒΙΔΗΣ, ΓΙΟΥΡΟΥΚΗΣ, ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΜΟΥΚΑΣ Ε., ΜΟΥΚΑΣ Π., ΤΑΣΟΜΗΝΗΣ, ΠΙΣΛΙΝΑΣ, ΘΩΜΑΪΔΗΣ, ΤΑΣΟΜΗΝΗΣ. ΒΕΤΡΚΑΣ, ΠΕΤΡΟΥ, ΔΕΡΜΑΤΙΔΗΣ, ΔΑΛΑΚΗΣ