Δευτέρα 21 Νοεμβρίου 2016

ΜΕ ΝΙΚΕΣ ΣΥΝΕΧΙΣΑΝ ΠΑΙΔΙΚΟ & ΠροΠΑΙΔΙΚΟ...

...που επικράτησαν των Ελπίδων στο ΔΑΚ με σκορ 6-1 και 6-2 αντίστοιχα. Οι Παίδες αν και βρέθηκαν πίσω στο σκορ ανέβασαν σταδιακά την απόδοσή τους και με ένα γκολ του Γκιορτζίνη και δύο του Γροσδάνη έκαναν το 3-1 για το ημίχρονο ενώ στην επανάληψη ο Χρηστάκης πέτυχε δύο γκολ και ο Δήμτσιος έκανε το τελικό 6-1. Οι Προπαίδες προηγήθηκαν 2-0 στο ημίχρονο και πέτυχαν άλλα δύο μετην έναρξη της επανάληψης, οι φιλοξενούμενοι μείωσαν σε 4-2 αρχικά αλλά με άλλα δύο γκολ ο ΠΑΣ πήρε τη νίκη με σκορ 6-2.

ΟΙ ΣΥΝΘΕΣΕΙΣ ΤΟΥ ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ
ΠΑΙΔΙΚΟ: ΜΠΑΛΚΟΣ, ΜΑΛΕΣΑΝΓΚΟΣ, ΚΩΝ/ΝΙΔΗΣ, ΠΑΣΙΑΣ, ΙΩΑΝΝΟΥ, ΔΑΪΚΟΣ, ΠΑΛΙΚΡΟΥΣΗΣ Ι., ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ, ΡΑΧΩΒΙΤΣΑΣ, ΓΚΙΟΡΤΖΙΝΗΣ Ι., ΓΡΟΣΔΑΝΗΣ, ΔΗΜΤΣΙΟΣ, ΚΟΥΒΑΡΑΣ, ΜΟΥΚΑΣ, ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ

ΠροΠΑΙΔΙΚΟ: ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΥ Ζ., ΠΑΛΙΚΡΟΥΣΗΣ Α., ΔΟΛΙΔΗΣ, ΠΕΤΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΓΚΙΝΟΥΔΗΣ, ΚΑΓΙΑΛΙΔΗΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ, ΝΤΟΥΡΟΣ, ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ, ΧΡΥΣΟΧΟΪΔΗΣ, ΠΑΛΙΚΡΟΥΣΗΣ Ν., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΔΕΡΜΑΤΙΔΗΣ, ΓΚΙΟΡΤΖΙΝΗΣ Κ.