Κυριακή 27 Νοεμβρίου 2011

ΜΕ ΤΟ ΕΠΙΒΛΗΤΙΚΟ 2-8 ΕΠΙΚΡΑΤΗΣΕ Η Β' ΟΜΑΔΑ...

...του Μεγάλου Αλεξάνδρου Αετού στα πλαίσια του πρωταθλήματος της Β κατηγορίας της ΕΠΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ. Το σκορ άνοιξε μόλις στο 1ο λεπτό ο Φερεντίνος με διαγώνιο πλάσε ενώ ακολούθησε ένα γκολ με κεφαλιά από τον Μπάρδα και ένα γκολ με εκτέλεση πέναλτι του Τσουλουκίδη. Το σκορ στο ημίχρονο έκλεισε 2-3 αφού οι γηπεδούχοι κατάφεραν να μειώσουν 2 φορές. Στο 2ο μέρος 2 γκολ του Μπάρδα από ατομικές προσπάθειες ανέβασαν το δείκτη του σκορ σε 2-5. Ο Φερεντίνος με τακουνάκι, ο Γιανγκουλίδης με δυνατό σουτ και ο Γκαρτζονίκας με απ' ευθείας εκτέλεση φάουλ έκλεισαν το δείκτη του σκορ στην καλύτερη επιθετικά εμφάνιση της Β΄ομάδας στη σεζόν.

Η ΣΥΝΘΕΣΗ ΤΟΥ ΠΑΣ: ΣΤΟΪΚΟΣ, ΔΟΡΗΣ, ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ, ΤΣΟΛΑΚΗΣ, ΓΙΑΝΓΚΟΥΛΙΔΗΣ, ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ, ΦΕΡΕΝΤΙΝΟΣ, ΜΠΑΡΔΑΣ, ΚΕΣΙΔΗΣ, ΤΣΟΥΛΟΥΚΙΔΗΣ, ΠΑΡΙΣΗΣ, ΡΟΥΦΑΣ, ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ, ΠΑΛΑΝΤΖΑΣ