Σάββατο 5 Νοεμβρίου 2011

ΤΟΥ ΓΥΡΙΣΕ ΚΑΙ Η ΤΥΧΗ ΤΗΝ ΠΛΑΤΗ

Νέα ήττα μέσα στο ΔΑΚ γνώρισε ΠΑΣ με σκορ 0-1 και βρίσκεται πλέον σε άσχημη βαθμολογική θέση. Οι παίχτες του ΠΑΣ ήταν καλύτεροι των αντιπάλων τους, που πραγματικά είναι μία καλή ομάδα και δίκαια βρίσκεται σε αυτή τη βαθμολογική θέση, στο μεγαλύτερο διάστημα του αγώνα. Στο 80ο λεπτό και σε μία αντεπίθεση οι φιλοξενούμενοι κατάφεραν να προηγηθούν παίρνοντας τελικά την πολύτιμη για αυτούς νίκη. Ο ΠΑΣ έχασε ευκαιρίες στο 1ο ημίχρονο με τους Τουριάνη, Κωτόπουλο και Παλάντζα, ενώ τα καλά σουτ του Δήμκου, του Παλάντζα και του Κωτόπουλου στο 2ο μέρος δεν είχαν ευτυχή κατάληξη.

Η ΣΥΝΘΕΣΗ ΤΟΥ ΠΑΣ: ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ, ΚΑΡΑΚΟΛΗΣ, ΔΟΡΗΣ, ΣΙΑΜΕΤΗΣ, ΛΙΤΑΣ, ΓΛΟΥΦΤΣΗΣ, ΣΙΑΜΕΤΗΣ, ΤΟΥΡΙΑΝΗΣ (ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ), ΠΑΛΑΝΤΖΑΣ, ΚΩΤΟΠΟΥΛΟΣ (ΜΗΝΟΣ), ΔΗΜΚΟΥ (ΡΑΜΑ)