Παρασκευή 1 Ιουνίου 2012

ΚΑΙ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΟΙ ΠΑΙΔΕΣ ΤΟΥ ΠΑΣ

μετά τον εκτός έδρας αγώνα της ομάδας με τον Δικέφαλο Αετό Αγ. Παρασκευής με σκορ 2-8. Ο αγώνας πραγματοποιήθηκε στα γήπεδα του Tsotakis Place και οι παίδες του ΠΑΣ προηγήθηκαν μόλις στο 1ο λεπτό με σουτ του Κεσίδη ενώ ο Παρίσης με 3 τέρματα ανέβασε τον δείκτη του σκορ σε 0-4 στο ημίχρονο. Στην επανάληψη ο Παλάντζας πέρυχε 2 γκολ για τον ΠΑΣ ένα ο Κλάψης και ένα ο νεαρός Γροσδάνης και οι γηπεδούχοι μείωσαν σε 2-8 όπου ήταν και το τελικό αποτέλεσμα. Για τον ΠΑΣ απομένει μία μόνο αγωνιστική με την Θύελλα Φιλώτα όπου και θα απονεμηθεί και ο τίτλος του πρωταθλητή για 3η συνεχόμενη χρονιά.

Η ΣΥΝΘΕΣΗ ΤΟΥ ΠΑΣ: ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ, ΜΑΡΚΟΥΛΗΣ, ΠΑΛΑΝΤΖΑΣ, ΡΟΥΦΑΣ, ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗΣ, ΓΙΑΝΓΚΟΥΛΙΔΗΣ, ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΕΣΙΔΗΣ, ΚΥΡΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΠΑΡΙΣΗΣ, ΚΛΑΨΗΣ, ΔΟΡΗΣ, ΣΚΕΝΔΕΡΗΣ

Πριν τον αγώνα των Παίδων αναμετρήθηκαν και το τμήμα PrοJunior (2003-04) καθώς και το τμήμα junior των 2 ακαδημιών με τον ΠΑΣ να επικρατεί με σκορ 4-5 και 4-8 αντίστοιχα.