Σάββατο 30 Μαρτίου 2013

Συνέχισε νικηφόρα το Παιδικό με 0-3....

...εναντίων των Ελπίδων Φλώρινας για το Παιδικό Πρωτάθλημα της ΕΠΣ Φλώρινας. Οι παίχτες του ΠΑΣ άνοιξαν το σκορ μόλις στο 5ο λεπτό με κοντινό πλασέ του Ρούφα μετά από εκτέλεση κόρνερ του Δόρη ενώ στο 14ο λεπτό σε μία φάση καρμπόν με τους ίδιους πρωταγωνιστές αλλά αυτή τη φορά με το στήθος του Ρούφα έγινε το 0-2. Στο 38ο λεπτό ο Αποστολίδης με δυνατό σουτ τριπλασίασε τα τέρματα του ΠΑΣ γράφοντας το τελικό 0-3.

Η ΣΥΝΘΕΣΗ ΤΟΥ ΠΑΣ: ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ (ΜΑΡΚΟΥΛΗΣ), ΡΟΥΦΑΣ (ΓΚΟΥΛΟΣ), ΠΑΛΑΝΤΖΑΣ (ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ), ΤΣΩΤΣΟΣ Κ (ΤΣΩΤΣΟΣ Α), ΜΑΡΤΣΟΥΛΗΣ (ΚΟΥΛΙΔΗΣ), ΔΟΡΗΣ (ΑΦΟΡΟΖΗΣ), ΠΑΡΙΣΗΣ (ΤΖΕΤΖΗΣ), ΤΣΑΤΣΑΝΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ), ΣΤΑΜΠΟΥΛΤΖΗΣ (ΠΕΡΣΙΔΗΣ)  , ΚΟΥΣΙΑΣ, ΠΑΛΙΑΡΗΣ, ΓΑΖΕΑΣ, ΠΑΛΑΝΤΖΑΣ Σ., ΜΑΡΚΩΤΗΣ, ΤΖΕΚΟΣ, ΣΕΛΕΜΙΔΗΣ, ΛΙΑΣΟΣ

Στο περιθώριο του αγώνα αναμετρήθηκαν τα προπαιδικά τμήματα των δύο ομάδων που αναδείχθηκαν ισόπαλα με σκορ 2-2 (Λιάσος, Γαζέας) καθώς και τα τμήματα Projunior των δύο ομάδων με τον ΠΑΣ να επικρατεί με σκορ 1-6