Κυριακή 23 Μαρτίου 2014

Νίκη για το ΠΑΙΔΙΚΟ ισοπαλία για το Προπαιδικό στον Φιλώτα.

Μία νίκη και μία ισοπαλία στα τμήματα υποδομής του ΠΑΣ Φλώρινα που συμμετέχουν στα ενωσιακά πρωταθλήματα υποδομών της ΕΠΣ Φλώρινας μέσα στον Φιλώτα με την τοπική Θύελλα. Οι Παίδες επικράτησαν με σκορ 1-4 με τον Αντωνιάδη να ανοίγει το σκορ με πλασέ μετά από κάθετη πάσα του Χρυσοχοϊδη και οι γηπεδούχοι ισοφάρισαν με κεφαλιά του Κοσαρλίδη στο 10ο λεπτό. Στο 28ο ο Τζέτζης με κεφαλιά έκανε το 1-2 μετά από κόρνερ του Λιάσου. Στο 58ο λεπτό ο Αντωνιάδης έβγαλε σε καλή θέση τον Κούσια που έκανε το 1-3 ενώ το τελικό 1-4 έκανε και πάλι ο Αντωνιάδης με πλασέ από κοντινή θέση. Οι Προπαίδες έμειναν δύο φορές πίσω στο σκορ με δύο σουτ των γηπεδούχων αλλά κατάφεραν να ισοφαρίσουν αρχικά με τον Λιασόπουλο και στην συνέχεια με τον Γρηγοριάδη.

ΠΑΙΔΙΚΟ: ΚΟΥΣΙΑΣ, ΓΙΩΣΗΣ, ΠΕΡΣΙΔΗΣ, ΓΚΟΥΛΟΣ, ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ, ΛΙΑΣΟΣ, ΓΩΓΟΣ, ΓΑΖΕΑΣ, ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ, ΧΡΥΣΟΧΟΪΔΗΣ, ΤΖΕΤΖΗΣ, ΠΑΤΙΛΗΣ, ΤΣΩΤΣΟΣ

ΠροΠΑΙΔΙΚΟ: ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΜΠΑΛΛΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ, ΣΚΕΝΔΕΡΗΣ, ΚΟΚΑΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ, ΙΩΑΝΝΟΥ, ΤΑΣΟΜΗΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΩΝ/ΝΙΔΗΣ, ΠΑΛΙΚΡΟΥΣΗΣ, ΛΙΑΣΟΠΟΥΛΟΣ, ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ, ΜΠΑΚΑΛΗΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΥ, ΚΕΒΡΕΚΙΔΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ, ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΓΡΟΣΔΑΝΗΣ, ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ, ΤΣΑΡΛΙΚΗΣ